Příprava na přijímací zkoušky

$article->head

Česká školní inspekce převedla do elektronické podoby testy, které byly použity při tzv. jednotných přijímacích zkouškách v minulých letech. Elektronická verze těchto testů je k dispozici v mobilní testovací aplikaci InspIS SETmobile, která je zdarma ke stažení do chytrých telefonů a tabletů.

Od 1. února 2021 jsou v aplikaci InspIS SETmobile k dispozici testy z českého jazyka a matematiky, které byly použity při tzv. jednotné přijímací zkoušce v letech 2020, 2019, 2018 a 2017, plus ukázkové verze testů pro rok 2021.

Aplikace InspIS SETmobile je ke stažení zdarma prostřednictvím App Store, Google play nebo Windows Store. Po otevření aplikace se uživatel zaregistruje a následně v nabídce testů uvidí všechny dostupné testy. Vybraný test vyplní a poté se zobrazí vyhodnocení testu.

Zárověň naše škola připravila přípravné kurzy pro žáky devátých tříd, kteří se hlásí na maturitní obory. Kurzy probíhají on-line každé pondělí od 11:00 do 12:00 hodin (matematika) a pátek od 9:00 do 10:00 hodin (český jazyk).

Přejeme úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek.
 

Autor: Mgr. Čestmír Kopřiva
Publikováno: 11.02.2021
Ročník: 2020-2021