Zimní zprávičky ze školky

Letošní zima byla jako „na houpačce“, proto jsme využili každý den, kdy byl sníh. Děti stavěly sněhové hradby, sněhuláky, vyšlapávaly cesty a dělaly otisky do sněhu. Hlavně klouzání a jízda na bobech nám zpestřily zimní pobyt venku. Když sníh nebyl, děti si ho vytvářely s paní učitelkou ve třídě. Během zimy jsme nezapomněli ani na zvířátka, odvezli jsme ke krmelci pod Kamenický vrch na bobech kaštany, jablka, mrkev. Také jsme sypali ptáčkům do krmítka. Ke konci zimního období jsme navštívili Muzeum masek a děti třídy „Motýlků a Broučků“ si masky pomalovaly. V MŠ jsme si udělali masopustní veselici s hrami na stanovištích a tanečním rejem masek. Nyní se již těšíme na sluníčko a přicházející jaro.

Děti a učitelky MŠ

Autor: Eva Šefčíková