Výtvarná výchova distančně - koláž z těstovin

$article->head

Po roce na distanční výuce někteří z nás nemohou těstoviny na talíři už ani vidět, tak co z nich pro změnu něco vyrobit? Potvrdil se předpoklad, že těstoviny v různých podobách se najdou v každé domácnosti, a nezbývá než žasnout, co všechno z nich naši žáci dokázali vytvořit. Je libo těstovinový dům, procházku těstovinovou loukou, nebo rovnou vlajku Spojených těstovinových emirátů? Toto a mnohem více naleznete v galerii. 
A protože nám svítá na lepší časy a opět budeme moci tvořit společně ve škole, ráda bych na tomto místě poděkovala všem žákům za nápadité výtvory, které mi půl roku od nich přicházely, i jejich rodinným příslušníkům za podporu, pomoc a motivaci. Všichni jste skvělí! 
 

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Dagmar Heráková
Publikováno: 05.05.2021
Ročník: 2020-2021