Vodácký kurz

Vodácký kurz 28.5. – 2.6. 2023

Pod vedením učitelů tělocviku se 22 žáků z devátých tříd zúčastnilo vodáckého kurzu na řece Vltavě. Spluli jsme 85 km dlouhý úsek z Vyššího Brodu do Českých Budějovic, zvládli sjet 7 jezů. Měli jsme ideální počasí a skvělou partu. Užili jsme si nejen sportování, ale poznávali také kulturní památky a navštívili grafitový důl.

A co říkají o kurzu samotní žáci?

Vodák se mi moc líbil, jsem ráda, že 9.A i 9.B byla jako jedna třída, dobrá parta. Díky vodáku jsem si uvědomila, jak mi spolužáci budou chybět.
Vodák byla velká legrace, moc jsem si to užil. Chtěl bych více takových zážitků.
Největší zážitek byly jezy, stavění stanů, společné hry, výlet do Českého Krumlova a grafitového dolu.
Byla to dobrá zkušenost. Naučil jsem se sjíždět vodu, určitě si v budoucnu ještě Vltavu opakovaně sjedu.
V noci byla zima.
Nejvíce se mi líbil úsek Českým Krumlovem, protože tam bylo hodně jezů a krásný pohled na město.
„Smažák“ za 170 Kč.
Byla to paráda. Snídaně se mi hodně líbily. Grafitové doly byly super.
Skvěle strávený týden s přáteli a zkušenosti.
Bylo to super.
Super parta, skvělé počasí, sjíždění jezů, spaní ve stanu, večerní porady a oheň.
Děkuji za zážitky.

Publikováno: 06.06.2023