Pojďte s námi přivítat podzim

$article->head

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé naší školy,

žákovský parlament pro Vás opět připravil zábavnou a naučnou stezku. Tentokrát Vás čeká stezka PODZIMNÍ, kde si procvičíte hlavičky a protáhnete tělo. Stezka se skládá z 14 úkolů, máte se na co těšit!  Na cestu se vybavte papírem, tužkou a fotoaparátem. Start se nachází u dětského hřiště na sídlišti, cíl je u kaple sv. Josefa. Přejeme Vám, abyste si procházku užili. Pokud budete mít chuť, můžete nám tajenku a fotografii poslat na adresu: parlament@zszakupy.cz . Uděláte nám radost i pěkným PODZIMNÍM obrázkem, který můžete odevzdat do krabice v šatnách ZŠ a MŠ.                                                                                         

Vaši parlamenťáci

 

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Pavlína Vytisková
Publikováno: 23.09.2021
Ročník: 2021-2022