Běžecké štafety - City Cross Run & Walk 2021

$article->head

V sobotu 25.9. se žáci z prvního stupně ZŠ Zákupy zúčastnili běžeckého štafetového závodu City Cross Run & Walk 2021 v České Lípě. Děti se na závod pečlivě připravovaly pod vedením Leony Vobrové. Štafeta měla 7 závodníků a každý z nich běžel úsek dlouhý 1 km.

Štafetu rozbíhala Lola Vobrová ze 4.B. Měla to velmi těžké v konkurenci starších chlapců, ale zvládla to výborně. Druhý úsek běžela Amálka Samková ze 3.A a předávala Honzíkovi Dvořákovi ze 4.A. Oba běželi velmi dobře a dostali naší štafetu na průběžné třetí místo. Linda Löblová ze 2. A a její bratr Jára Löbl ze 4.A měli na starosti další dva úseky. Svými výkony podpořili celou naši štafetu. Předposlední úsek běžel Honzík Dvořák ze 3.A, který předával finišující Johance Žílové z 5.B. Po napínavém závodu naši žáci nakonec získali krásné bronzové místo. 

Všem účastníkům blahopřejeme a věříme, že příští rok si to opět zopakují.

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Ludmila Dvořáková
Publikováno: 25.09.2021
Ročník: 2021-2022