Okresní finále v přespolním běhu

Ve středu 27. října se vybraní žáci z 1. stupně naší školy zúčastnili okresního finále v přespolním běhu v České Lípě.  Mladší a starší děvčata a mladší chlapci měli na Rasově hůrce připraveny trati dlouhé 500m a starší chlapci už běželi každý 1 kilometr.  Ve veliké konkurenci více než 12 škol si naši závodníci vedli velmi dobře. S obrovským nasazením doběhla štafeta starších dívek čtvrtá (Bartošová J., Žďánská E., Cao Thi Tue, Sam, Bukvicová B.) a starších chlapců pátá (Přibyl M., Pátek M., Sukovatý R., Schiller J.).

Mladší dívky se také velmi snažily a jejich štafeta skončila sedmá (Sobotková M., Rychnovská V., Schreinerová L., Kašparová R.) a štafeta mladších chlapců osmá (Středa D., Vinš T., Březina J., Pavelka V.).

Hezký sportovní zážitek z běhu ještě umocnilo pěkné slunečné počasí.

Všem jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Autor: Mgr. Ludmila Mitáčová
Publikováno: 05.10.2023