Rozlučka s rodiči a dětmi, přespávačka

Bylo to krásné odpoledne. Pro tatínky, dědečky měly děti připravené básničky, které si sami vymysleli a písničku s vlastními slovy. Děti zatancovaly tři tance a poté předaly tatínkům (dědečkům) přáníčka. Krásný byl i společný tanec dětí a rodičů.Užili si to i ostatní členové rodiny.

Horké počasí vybízelo skočit do vody a tak jsme využili paddleboardy. Byl to parádní zážitek. Pak ještě koupačka, diskotéka a vyrazili jsme do školy na přespávačku. V tělocvičně jsme si zahráli několik her a po setmění jsme vyrazili na dlouho očekávanou stezku odvahy. Bylo to strašidelné, dobrodružné a všichni byli stateční a užili si ji.

Nakonec jsme se podívali na pohádku a všichni se krásně vyspali.

Děkuji Nikolasovi a Matějovi, že mi přišli pomoct a s dětmi řádili v tělocvičně i na stezce odvahy.

Děkuji rodičům, že přišli a užili si to na koupališti s námi.

Autor: Mgr. Kateřina Řehořková
Publikováno: 25.06.2023