Zimní zprávičky ze školky

Letošní zima nám sněhu moc nenadělila, ale když napadl, řádně jsme si ho užili! Ke hrám na sněhu jsme využili nejen zahradu, ale i stadion, kde jsme si zasportovali jako naši olympionici a uspořádali jsme zimní olympiádu. Také jsme pohostili ptáčky v krmítku vyrobeném panem Jersonem – děkujeme, a odvezli jsme do lesa zvířátkům kaštany, jablíčka a mrkev. Zimní dny nám zpestřila divadelní představení. Navštívili jsme Muzeum masek a společně oslavili masopust při masopustní veselici.  Za sponzorský dar od firmy Okna Moravčík s.r.o. – děkujeme, nakoupíme dětské fitness trenažéry, které děti využijí k dalšímu fyzickému rozvoji.

Při tomto počasí nezbývá než těšit se na jaro, a proto Vám všem přejeme krásné dny ????.

Děti a personál MŠ Zákupy.

Autor: Eva Šefčíková
Publikováno: 22.02.2022