Novinky v naší třídě očima 7. B

Škola nám zavedla systém žolíků a moc mi to pomáhá vylepšit známky (Dan).

Tvořivé dílny ke stoletému výročí republiky

10. října se konaly dílny a každý si mohl vybrat, na co půjde.

Legiovlak s pí. uč. Herákovou a p. uč. Nováčkem: Hra obsahovala střelbu z airsoftky, stavbu mostu ze špejlí, pamětní soutěž měst kolem trati v Rusku. Bylo to zajímavé a napínavé. Moc jsme si to užili.

Výroba vlajky: S pí. uč. Lochmanovou a p. uč. Dufkem jsme vyráběli naši vlajku z plexiskla - moc nás to bavilo a užili jsme si to.

Komiksová dílna - Cílem bylo vytvořit komiks o dvou různých osobách z československé historie.

Zpívání: S paní uč. Bartošovou jsme si zazpívali českou i slovenskou hymnu.

Promítání filmu Hořící keř s pí. uč. Kňobortovou: Dostali jsme fotku Jana Palacha a informace o tehdejších událostech.

S pí. uč. Šimkovou jsme pekli: Každý si udělal svůj malý koláč a pak jsme společně vytvořili velký koláč ve tvaru vlajky.

Den barev

Každá třída si vylosovala jednu z barev české vlajky. My jsme si vylosovali bílou. Celá škola se seskupila v tělocvičně do tvaru české vlajky. Poté jsme si všichni zazpívali naši hymnu.

Autor: Mgr. Dagmar Heráková
Publikováno: 09.11.2018