Svatojánská noc byla kouzelná

Svatojánská noc 2023

V pátek 23. června 2023 se konala již čtrnáctá Svatojánská noc. V podvečer kouzelné svatojánské noci se vydalo na pohádkové putování 130 malých i velkých chlapců a děvčat. S nimi či bez nich si udělalo pěknou procházku i velké množství dospěláků. Na stanovištích čekalo všechny plnění zábavných úkolů – běh s míčkem na lžíci, poznávání hmatem, poznávání vůní, skákání v pytli, lanová lávka, strachový pytel, lovení klíčů, házení polenem, hod na klauna i lanové bludiště. Po úspěšném splnění úkolů čekal na děti v závěru cesty tradiční vuřt, pitíčko a sladkost. V cíli jistě každý ocenil i stánek s krásně chlazenými nápoji. Poděkování patří všem, kdo přiložili ruku k dílu: zástupcům města a školy, rodičům, dobrovolným hasičům, místnímu hospodářství, současným i bývalým žákům a v neposlední řadě milým a usměvavým návštěvníkům. Jsme rádi, že se na Svatojánské noci setkáváme se všemi v příjemné atmosféře a stále s velkým pozitivním ohlasem veřejnosti.

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová
Publikováno: 27.06.2023