Školní výlet 1.A

$article->head

Třída 1.A si užila skvělý výlet. V Doksech jsme navštívili muzeum Čtyřlístku, kde nás čekala komentovaná prohlídka muzea, tvořivá dílnička, krátká pohádka a také čtení z časopisů. Dostali jsme spoustu drobností na cestu – rozvrhy, záložky, pracovní listy, karty. Děti si koupily něco na památku, vyfotily se s Fifinkou, Myšpulínem, Bobíkem a Pinďou a pak naše cesta pokračovala naučnou stezkou se Čtyřlístkem Třeskoprsky (Doksy) kolem Blaťáku (Máchova jezera).

Po Máchově jezeře jsme se projeli na lodi Hynek a protože měl Filip svátek, stal se naším kapitánem a odřídil téměř celou cestu.

Pak naše cesta pokračovala po stezce do Starých Splavů a výlet zakončila výborná zmrzlina.

Připojené fotografie

Autor: Mgr. Kateřina Řehořková
Publikováno: 26.05.2022
Ročník: 2021-2022