Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

$article->head

SETKÁNÍ S RODIČI BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Jít poprvé do školy, to je pro dítě velká událost. Škola je pro dítě místem, kde ho čeká mnoho nového a zajímavého. I když to bude ŠKOLA HROU, přibudou dítěti i jejich rodičům starosti.

Jak mohou rodiče pomáhat dítěti doma již nyní, aby zvládlo nové povinnosti lehčeji? Co všechno budou děti do školy potřebovat? Na tyto a další otázky dostanou rodiče odpověď na setkání s rodiči budoucích prvňáčků, na které srdečně zvou paní učitelky Řehořková a Olšarová.

Vzhledem ktomu, že stále platí některá omezení v souvislosti s koronavirem, Vás žádáme o to, aby z každé rodiny přišel jen jeden zástupce. Stále také platí povinnost nosit ve vnitřních prostorách škol respirátor. Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání s Vámi.

  • 15.6. od 16:00hodin se koná  schůzka pro rodiče žáků budoucí 1.A - ve třídě 5.A (druhé patro ZŠ),
     
  • 16.6. od 16:00hodin se koná  schůzka pro rodiče žáků budoucí 1.B - ve třídě 5.B (druhé patro ZŠ).
Autor: Mgr. Čestmír Kopřiva
Publikováno: 09.06.2021
Ročník: 2020-2021