Okresní turnaj ZŠ ve florbalu

Turnaj základních škol ve florbalu

Naše škola je tradičním účastníkem této celostátní soutěže školních florbalových družstev. V letošním ročníku jsme slavili úspěch v turnaji českolipského okresu. Chlapci ze 6.–7. tříd skončili v konkurenci 15 základních škol na pěkném 2. místě. Turnaj odehráli s těmito výsledky:

Skupina o postup do finále: ZŠ a MŠ Zákupy - ZŠ Lada 1:0, - ZŠ Jižní 3:0, - ZŠ Horní Police 0:2, - ZŠ Jablonné 4:0. Postup do finále z 1. místa ve skupině.

Finále: ZŠ a MŠ Zákupy – ZŠ Slovanka 4:1, - ZŠ Doksy 0:0, - ZŠ Tyršova 0:2, - ZŠ Lada 1:0, - ZŠ Nový Bor 1:0. Druhé místo ve finále.

Školu reprezentovali: Viktor Lamata, Matyáš Havránek, Vladimír Synek, Milan Pechek, Robert Olšar, Oskar Brůžek. Marek Senohrábek, Matěj Svatuška, Nikolas Štoček, Matěj Voříšek, Daniel Hrádek, Petr Moník a Martin Dvořák.

Publikováno: 04.04.2023
Ročník: 2022-2023