Návrat žáků do školy

$article->head

Na webových stránkách školy se objevil vzkaz od našich žáků:

Těšíme se do školy, chceme se učit, být s kamarády, spolu přijímat výzvy, sdílet společné zážitky.

V pondělí 12.4.  se tento vzkaz částečně naplnil a dokázal, že to nejsou jen prázdná slova. Po delší době distanční výuky se totiž otevřely dveře naší  školy. Ve tvářích žáků  jsme mohli číst: „ Těšili jsme se do školy a jsme šťastní, že se můžeme společně učit a být se svými kamarády a učiteli.“ Spolu jsme přijali výzvu prvního společného testování. A myslíme si, že vše proběhlo bez problémů a ke spokojenosti nás všech. Byla to opravdová výzva, ke které jsme všichni přistoupili zodpovědně. Děkujeme rodičům, že doma dokázali svým dětem vysvětlit význam testování a připravit je na testování – třeba pomocí videa nebo praktického nácviku. A proto jsme mohli společně sdílet radost z návratu do školy. Dokonce jsme se i zasmáli třeba nad slovy jednoho  druháčka:  „Je to dobrý,  nejsem těhotný.“

Autor: Mgr. Čestmír Kopřiva
Publikováno: 13.04.2021
Ročník: 2020-2021