Hlasování o nejzajímavější projekt žákovského parlamentu

Hlasování o nejzajímavější projekt žákovského parlamentu

Na půdě Senátu ČR každoročně Škola pro demokracii představuje projekty žákovských parlamentů, které děti samostatně zrealizovaly a které jsou zajímavé i pro ostatní školy. Součástí programu je prezentace nejinspirativnějších projektů žákovského parlamentu školního roku 2017/2018.

Akce probíhá v následujících krocích:

1. HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI: Z 10 nejzajímavějších projektů vybere veřejnost formou online hlasování 8 postupujících (hlasování bude probíhat na našich stránkách ve dnech 1. - 11. 11. 2018).

2. PREZENTACE V SENÁTU: 13. 11. 2018 proběhne na půdě Senátu ČR za účasti všech přihlášených škol představení 8 veřejností vybraných projektů.

3. VYHLÁŠENÍ NEJINSPIRATIVNĚJŠÍHO PROJEKTU: Porota a všichni přítomní hosté
z těchto 8 vyberou nejinspirativnější žákovský projekt roku 2018.

V porotě zasednou: ekonom Tomáš Sedláček, 1. místopředsedkyně Senátu PČR Miluše Horská, herec a zpěvák Adam Mišík, vedoucí komunikace EDUin Bob Kartous a studentka
a aktivistka Eman Ghalebová.

Žákovský parlament se obrací s výzvou  na všechny naše příznivce – podpořte v hlasování veřejnosti náš projekt „ Cukrárničky“.
Hlasování probíhá na: http://www.skolaprodemokracii.cz/zakovske-projekty-roku-2018.html

Podpořte nás. Bez vás to nepůjde!

Děkujeme. ŽP Parťáci.

Autor: Mgr. Jaroslava Neumannová