Futsalový sportovní úspěch našich starších žáků

Futsalový sportovní úspěch našich starších žáků.

Ve čtvrtek 30.11.2023 odjeli vybraní žáci osmých a devátých tříd do České Lípy na futsalový turnaj, který pořádala Asociace školních sportovních klubů. Dopoledne nás čekala skupina C, kde jsme odehráli proti ZŠ Stráž p. R., Sever, Jižní a Jablonné velmi pěkné zápasy. Jen jedna remíza a celkové 2. místo ve skupině nám zajistilo postup do finálové skupiny, kde na nás čekaly výběry škol ZŠ Tyršova, Horní Police, Špičák Česká Lípa, Nový Bor Náměstí. Ani ve finále jsme nebyli poraženi. Tři remízy a dvě vítězství nám nakonec vynesly stříbrnou medaili, když jsme se ZŠ M. Tyrše remizovali 1:1. Skóre rozhodlo ve prospěch družstva ze ZŠ M. Tyrše Česká Lípa. Naše družstvo ve složení Petr B., Pavel, Kristián, Marek, Robert, Nikolas, Oskar, Petr M. a Martin, zahrálo velmi pěkný, pohledný a kvalitní turnaj. Velkou oporou byl v brance Robert, v útoku Pavel (nejúspěšnější hráč družstva) a Petr, krásné góly dával náš další útočník Kristián. Nádherně stříleli z dálky Marek s Nikolasem. Nikolas dokonce ve dvou zápasech poslal naše družstvo v poslední minutě do vedení. Děkuji všem za skvělou reprezentaci školy.

Připojené soubory

• sálovka_IV_C.xls (xls)