Basketbalový bronz

$article->head

NAŠI CHLAPCI ZÍSKALI BROZOVÉ MEDAILE V OKRESNÍM KOLE V BASKETBALU

Ve čtvrtek 18.4.2024 se ve sportovní hale v Zákupech odehrálo okresní kolo v basketbalu žáků 8.-9. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 škol, které byly rozděleny do 2 skupin. Z každé skupiny si pak dva nejlepší týmy zajistily postup do bojů o medaile.

Ve čtyřčlené skupině jsme třikrát zvítězili a postupovali do finále z prvního místa.  V semifinále jsme narazili na pozdějšího vítěze ZŠ Klíč. Kluci bojobali srdnatě, střelba se však nedařila a postup do finále  nám unikl. V zápase o třetí místo se opakoval zápas ze skupiny se ZŠ Nový náměstí Míru. Dokázali jsme podruhé zvítězit a získali tak krásné třetí místo.