Úspěch chlapců v sálové kopané

Dne 22.2.2018 se v zákupské sportovní hale uskutečnil turnaj pořádaný asociací školních sportovních klubů v sálové kopané v kategorii chlapců rok…

 • Úspěch chlapců v sálové kopané

  Publikováno v Únoru 23 2018 v kategorii Novinky ZŠ

  Dne 22.2.2018 se v zákupské sportovní hale uskutečnil turnaj pořádaný asociací školních sportovních klubů v sálové kopané v kategorii chlapců rok narození 2004 a mladší. Naši kluci předváděli rychlý a přesný fotbal a třech vítězstvích ve skupině postoupili do okreního finále, ve kterém se po dalších dvou vítězstvích stali přeborníky našeho okresu. Gratulujeme.

  Výsledky:

  skupina A: ZŠ Zákupy 6 : 1, - ZŠ Nový Bor náměstí 4 : 0, - ZŠ Pátova Č.Lípa 7 : 0

  finále: ZŠ Zákupy - ZŠ Slovanka 1 : 0, - ZŠ Nový Bor U lesa 6 : 0

  Nahoru