Soutěž Finanční gramotnost 2017

V pondělí 4. prosince vyrazila tříčlenná skupina hochů z 9. A - Lukáš Nikodém, Martin Paďour a Pavel Pavlovec, na Soukromou podnikatelskou střední…

 • Soutěž Finanční gramotnost 2017

  Publikováno v Prosinci 7 2017 v kategorii Novinky ZŠ

  V pondělí 4. prosince vyrazila tříčlenná skupina hochů z 9. A - Lukáš Nikodém, Martin Paďour a Pavel Pavlovec, na Soukromou podnikatelskou střední školu do České Lípy, která pořádala další ročník soutěže Finanční gramotnost.
  První disciplínou byla prezentace v angličtině na téma "My dream job." Kluci tu svou pojali jednotně a vysněnou prací by pro ně byl profesionální hráč Counter Strike. Porotu zaujala jejich nenucenost, plynulost a velmi dobrá angličtina. Druhou disciplínou byl test z finanční gramotnosti a třetí byla žhavá novinka - alpské sjezdové lyžování ve virtuální realitě.
  Jelikož kluci obsadili 3. místo, patří jim velká gratulace! Mezi zdatnou konkurencí nebylo jednoduché se prosadit a bylo zajímavé pozorovat, že mnozí deváťáci vládnou angličinou velmi suverénně.
  Mgr. Dagmar Heráková

  Nahoru